Chcę wynająć sprzęt

Nagłośnienie

Zarezerwuj sprzęt już dziś!

Odpowiednie nagłośnienie jest kluczem do sukcesu każdej imprezy

Odpowiednie nagłośnienie jest kluczem do sukcesu każdej uroczystości, eventu, wydarzenia. Planując takie przedsięwzięcie trzeba pamiętać o odpowiednim doborze  nagłośnienia dostosowanym do rodzaju imprezy.

W swojej ofercie posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy który posiada odpowiednią jakości, czystość i moc brzmienia w zależności od potrzeb. Realizujemy w zależności od potrzeb konferencje,  prezentacje, szkolenia, spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne, pikniki, festyny, imprezy plenerowe. Dobrany sprzęt posiada odpowiednią moc ma estetyczny wygląd co w połączeniu z innymi elementami kreuje pozytywny wizerunek miejsca.

Wykorzystujemy wyłącznie markowe urządzenia, takich firm jak: Pioneer, Shure, Rcf, Sennheiser, Electro-Voice, Yamaha. Zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj sprzęt już dziś!

Oświetlenie

Zarezerwuj sprzęt już dziś!

Dekoracji światłem to nieodzowny element każdej uroczystości

Dzięki odpowiednio dobranej barwie i kolorystyce światła można zmienić każdą przestrzeń w niepowtarzalne miejsce.

Kolorystyka wnętrza, nasycenie barw, jasność oraz różnorodność kolorów powodują że każda impreza będzie miała swój wspaniały i długo zostający w pamięci obraz. Dzięki profesjonalnym sterownikom oraz oświetleniu jesteśmy w stanie uzyskać i stworzyć odpowiedni nastrój, adekwatny do danej imprezy, który zmienia się wraz z jej potrzebami.

Oświetlenie może mieć charakter statyczny, dynamiczny dysponujemy rampami oświetleniowymi, statywami, trawersami,rzutnikiem,ekranami, laserami, używamy sprzętu najwyższej klasy. Zajmujemy się również obsługa techniczna sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego dostosowaną do każdej uroczystości, wydarzenia, eventu.

Zarezerwuj sprzęt już dziś!